Sluyk Keukens en Badkamers

De relatie tussen Sluyk Keukens en Badkamers en onze club mag gerust uniek genoemd worden. Al vijftien seizoenen lang prijkt de naam van dit Lekkerkerkse familiebedrijf op onze shirts; een in de sponsorwereld ongebruikelijk lange verbintenis én een reden voor een bijzondere actie.

Kort voor de zomervakantie werd ons eerste team samen met de jeugdspelers Jonna en Thijs uitgenodigd om langs te komen bij Sluyk Keukens & Badkamers. Daar wachtten topfotograaf Stefan Tellier en Nico Sluyk het gezelschap op voor het maken van een fotoshoot ten behoeve van een paginagrote advertentie in het luxe sportmagazine ‘Time Out’ dat op 12 september huis-aan-huis in de Krimpenerwaard wordt verspreid. Het zevental badmintonners poseerde opmerkelijk professioneel voor keukens, in badkamers en in douchecabines.

De ‘sponsorjubileumactie’ mag er trouwens ook zijn! Nieuwsgierig? Op 12 september lees je er alles over!

Ook leuk: volg Sluyk op Facebook: Sluyk-Keukens-Badkamers-Doe-Het-Zelf of op de website www.sluyk.nl

Door Redactie