Zoals jullie allemaal in de mail hebben kunnen lezen, doen wij als club mee aan het initiatief Rabo Clubsupport. Hiermee kunnen we gratis en voor niets geld verdienen voor de club. Leden van de Rabobank zullen een dezer dagen een code ontvangen, waarmee zij 5 stemmen krijgen om te verdelen over sportverenigingen, waarvan 2 op dezelfde vereniging mogen worden gezet.

Enkel klant zijn van de Rabobank is niet voldoende. Je moet lid zijn. Indien je geen lid bent, kan je eenvoudig binnen 1 minuut een lidmaatschap aanvragen: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/lid-worden/

Enkele dagen na je aanvraag ontvang een een lidcode waarmee je dus op BCL kan stemmen. Tot 11 oktober kan je stemmen uitbrengen. Aan het eind van de stemperiode wordt er 120.000 euro verdeeld over alle stemmen die uitgebracht zijn voor clubs en verenigingen in Nederland. Onze club is te vinden onder de naam ‘BCL’.

Het is een kleine moeite en het kan een mooi extra bedrag opleveren voor onze mooie club! Dus breng je stem uit!

Door Redactie