Ook dit jaar doet onze vereniging mee aan Rabo Clubsupport! Bij deze actie kunnen leden van de Rabobank Hollandse IJssel (tevens onze sponsor!) tussen 5 en 25 oktober een stem uitbrengen op hun favoriete vereniging. Dit omdat zij deze club de leukste, de sportiefste of de meest diverse vereniging vinden. Of omdat zij zelf natuurlijk lid zijn of een lid kennen. In ruil voor deze stemmen, maakt de Rabobank een bedrag over naar onze vereniging. Hoe meer stemmen, hoe mooier het bedrag voor onze vereniging zal zijn.

Een stem kan dus alleen worden uitgebracht door een lid van de Rabobank. Dit zijn niet mensen die enkel klant zijn, maar je moet daadwerkelijk lid zijn van de bank. Elk lid mag 5 stemmen uitbrengen, waar er maximaal 2 op dezelfde vereniging mogen worden geplaatst.

Hoe kan je stemmen? Door in te loggen in de Rabo-app of op de website van de Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/ . Via ‘Zelf Regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo Clubsupport om daar je stemmen uit te brengen. Onze club is te vinden onder de naam ‘Badminton Club Lekkerkerk’.

Op 6 november zal de finaleavond zijn: een inspirerend, online evenement met bekende sprekers, waar dus ook wordt onthuld welk bedrag onze vereniging in ontvangst mag nemen.

Kortom, vraag je ouders, familie en vrienden om, indien zij lid zijn, hun stem uit te brengen! Iedere stem is geld waard!

Door Redactie